درباره ما

شرکت به دانه شامرزا تولید کننده تمامی رده های غذایی دام و طیور شامل دان کامل، کنسانتره و پرمیکس ها و مکمل غذایی دام و طیور است. این شرکت دارای فارم های داخلی و واحدهای تحقیقاتی بوده و در زمینه تحقیقات تغذیه با فارمهای داخلی و واحدهای تحقیقاتی در خارج از کشور همکاری دارد.

تجربه و دانش فنی تضمین کننده تامین نیازهای مشتری می باشد و این شرکت با توجه به دارا بودن ماشین آلات مدرن و آخرین تکنولوژی روز دنیا امکان تولید محصولات دارای استاندارد و با کیفیت بالا را دارد. بخش توزیع شرکت در رضایتمندی و تامین سفارشات تخصص داشته و همکاری بسیار نزدیک بین متخصصان شرکت و مشتری ها وجود دارد.

اکثر مواد اولیه مورد استفاده از خارج از کشور تهیه شده و کنسانتره و پرمیکس ها و مکمل های تولیدی با توجه به نیاز هر مشتری پس از آنالیزهای مختلف و با توجه به امکان تولید مواد اولیه در منطقه تولید می گردد.

این شرکت در خصوص تولید دان کامل، کنسانتره، پرمیکس ها و مکمل برای همه رده های دام وطیور فعالیت دارد. دانش فنی شرکت به دانه شامرزا، همگام با نیازهای بازار در تکامل بوده و سابقه درخشان شرکت به دانه ضمانت کیفیت محصولات ماست و کیفیت مطلوب ضامن بقای تولید است که این همانا شعار شرکت ما می باشد.


مدیر عامل و رییس هیئت مدیره :

سهیل صادقی                    


نائب رییس هیئت مدیره و مدیر امور مالی :

کتایون شهاب الدين                      


دفتر مرکزی:

تهران، خیابان ستارخان، خیابان پاتريس لومومبا، کوچه زنبق، پلاک 21 - واحد 2

 تلفن: 66571412 - 66571411 (021)

 کارخانه :

سمنان، شهرک صنعتی شرق، فاز 2 - خیابان رقابت 2

 تلفن: 33653115 - 33653114 (023)